برای مشاهده اطلاعات این بخش به مدیریت ماژول رفته و فیلتر موقعیت را روی "offcanvas" قرار دهید

ویژه

یک گفتار درست، ابزاری توانمند است.(مارک تواین) ...

tb1

پیش شتاب دهی و شتاب دهی مجازی نکسترا

اطلاعات تماس تماس با برگزارکننده: 02188358194

توضیح

⭕️تو دوره پیش شتابدهی و شتابدهی قراره چیکار کنیم؟
همبن اول باید یه خبر بدم که از هر ۱۰ تا تیم استارتاپی ۹ تاشون شکست میخورن! ماموریت ما اینکه با آماده سازی محتوای آموزشی تخصصی و جمع کردن منتورهای باتجربه و درجه یک اکوسیستم، احتمال شکست تیم شما رو تا جایی که ممکنه پایین بیاریم. اسم این فرآیندهای ما میشه پیش شتابدهی و شتاب دهی.‌


⭕️آیا رایگانه؟
پیش شتابدهی کاملا رایگانه و از شما قفط یه ودیعه گرفته میشه که خیالمون راحت باشه همراه ما هستید و آخر دوره بهتون برمیگردونیم.

اگر در فرآیند پیش شتابدهی خودتون ثابت کردید، وارد مرحله شتابدهی میشید که اصلی ترین قسمت ماجراست و راست راستی میشید یک تیم استارتاپی! به غیر از تمام خدمات آموزشی، منتورینگ و پشتیانی از ما سرمایه اولیه هم میگیرید .

برای تمام خدمات شتابدهی و سرمایه اولیه ۱۵ میلیون تومنی ما ۵ درصد از سهام تون باهاتون شریک میشیم. داریم بهتر ازین؟‌


 

 

⭕️چه کارهایی قراره انجام بدیم؟
پیش شتابدهی ۴ هفته است و تو این چهار هفته کلی کار قراره باهم انجام بدیم. این ها فقط برنامه آموزشی ای که براتون ترتیب دادیم:

✔️هفته اول: ایده پردازی (وبینار) / تیم سازی و کار تیمی (وبینار) / آشنایی با مفهوم استارتاپ (وبینار).

✔️هفته دوم: آشنایی با تفکر متدلوژی ناب + آشنایی با مدل کسب‌وکار (وبینار).

✔️هفته سوم: اعتبارسنجی (وبینار) / ساخت کمینه محصول پذیرفتنی MVP (وبینار).

✔️هفته چهارم: آموزش ساخت اسلایدها و نحوه ارائه به سرمایه گذار (وبینار).

در کنار همه این آموزش ها، منتور و اکانت منیجر هم دارید که کمک تون کنن این آموزش ها رو کاملا درست و دقیق برای استارتاپ خودتون پیاده سازی کنید و برید برای داوری که وارد چرخه شتابدهی نکسترا بشید.

اگر سوال براتون که منتور یعنی چی باید براتون بگم که منتور کسی که قبلا مسیر شما رو رفته و به پیچ و خم جاده موفقیت کاملا آگاهه و بهتر از هرکسی میتونه راه به شما نشون بده و ایرادات کارتون بهتون گوشزد کنه!


⭕️نظرات تیم های استارتاپی دوره قبلی
قطعا شنیدن و مطلع شدن از نظرات کسانی که قبل از شما این دوره رو همراه ما بودن میتونه خیلی امید بخش باشه، برای همین این قسمت به نظرات مدیران تیم های استارتاپی دوره قبلی مون اختصاص دادیم.‌

" حضور در پیش شتابدهی نکسترا یک اتفاق خوب برای تیم ما بود که با برگزاری کارگاه های مختلف باعث شد دید بهتری برای راه اندازی استارتاپ بدست بیاریم و همچنین با راهنمایی های تیم اجرایی و منتورها به جواب تمام سوال ها دست یابیم "
مدیر تیم استارتاپی رایتینو‌‌

" رشد ذهنی، فنی و اقصادی چیزیه که نکسترا خوب بلده به تیم ها آموزش بده و باعت ارتقا اونا شه اینکه از کجا باید شروع کنین و به کجا میخواین برین اینکه برای چی اومدین و چی میخوای بشین "
مدیر تیم استارتاپی سایمو‌

نظرات

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید