برای مشاهده اطلاعات این بخش به مدیریت ماژول رفته و فیلتر موقعیت را روی "offcanvas" قرار دهید

ویژه

یک گفتار درست، ابزاری توانمند است.(مارک تواین) ...

tb1

آموزش غیرحضوری پنج نیاز اساسی انسان و ارتباط با نظام

اطلاعات تماس تماس با برگزارکننده: 09054356215

توضیح

کلام اول :

این کارگاه آموزشی  بر اساس مدل ویلیام گلسر طراحی شده است و در تلگرام برگزار میشود و بلحاظ محتوا ، مثالهای واقعی جهت درک عمیق مطالب ، پرسش وپاسخ ، تمرین های عملی  و ..... جزو بهترین دوره های آموزشی  است  که تاکنون تاثیرات شگرفی در زندگی فردی و شغلی افراد ایجاد نموده است .

یکی از دلایل عالی و کاربردی  بودن این دوره ، تدریس آن  توسط یک کُوچ حرفه ای  است که به دلیل  جلسات کوچینگ متعددی که با افراد دغدغه مند  دارد ، دغدغه های مرتبط را در این آموزش  دخیل می کند و این یکی از رموز متفاوت بودن این کارگاه آموزشی است 

" یک کوچ حرفه ای شما را قادر می سازد بجای غرق شدن در افکار بدون دستیابی به اهداف ، با شناکردن در افکار از آن لذت ببرید و به اهداف خود دست یابید "

امیدوارم تصمیم بگیرید با فراگیری این مهارت، زندگی خود را بهتر کنید.


⭕️این آموزش تا کنون زنـدگی ها و کسـب و کـارهای بسیاری را نجـات داده و یا منجر به بهبود فراوان آنها و افزایش میزان رضایت به مقدار قابل توجهی گردیده است . خیلی از آن به عنوان نقطـه عطـف زندگی خود نام برده اند .توصیه می کنیم ،  شما نیز هر چه زودتر این مهارت را فرابگیرید مطمئن هستیم شما نیز بعد از این آموزش ، خواهید پیوست به گروهی که با نگـرش زیبـاتری به خود و سایرین ، زندگی و بیزینس بهتری را خواهید ساخت.


امروز باید یه تصمیـم مهم بگیرید و اونم یادگیری مهارت پنج نیاز است :

✔️اگر فکر می کنید هنوز خودتان را به قدر کافی نمی شناسید

✔️اگر دوست دارید به شغل بهتر و درآمد بیشتر برسید

✔️اگر دوست دارید دیگران بیشتر شما را درک کنند و بیشتر دوست داشته شوید

✔️اگر تلاش زیادی می کنید  اما از درآمد خود و از کیفیت روابط خود راضی نیستید

برای اکثر اين دغدغه ها، پاسخ مناسب در پنج نیاز  وجود دارد  و شما با فراگیری این مهارت ، بشرطی که آموخته ها را اجرائی کنید ، با چالش های خود در این حوزه ،  خداحافظی خواهید کرد حتی یک لحظه هم شک نکنید،  به جرات می توانیم بگوییم این دوره، یکی از تـاثیر گذارترین دوره های طول عمر شماست…


مربی دوره کیست؟

پریسا احمدی منش "  برند پَم کوچینگ  " مربی دوره و  از کُوچ های حرفه ای ایران است که مخاطبان زیادی از سراسر ایران  ، با ایشان جلسات کوچینگ موفق  تلفنی و حضوری داشته اند و در کلاسهای شخصیت شناسی ایشان به صورت حضوری و مجازی شرکت کرده اند که طبق بازخوردهای اخذ شده ، نتایج عالی برای مخاطبان ، در حوزه زندگی و کسب و کار داشته است. تجربه موفق 17 سال فعالیت مدیریتی و اجرایی ، زمینه ساز موفق ایشان در کوچینگ و آموزش بوده است .

پریسا احمدی منش می گوید :   

"  در بسیاری از جلسات کوچینگ با افرادی مواجه بودم که دغدغه های زیادی داشتند ، از چالش های فراوان در روابط شان ، می گفتند  ، علیرغم تلاش فراوان شان ، از موقعیت کنونی در شغل و زندگی راضی نبودند و غیره و در طی چندین جلسه کوچینگ ، نقاط قوت و ضعفی در آنها کشف میشد که قبلا برای خودشان شفاف نبود !!

بعد از مدتها تحقیق و بررسی ضمن تجربه های عملی ایجاد شده  ،  به یک مدل رسیدم که بسیار خوب جواب می داد و آن اینکه هر فردی  ، قبل از هر کاری ،  مهارت های خودشناسی  را فرابگیرد و به اینصورت سرعت فرایند کوچینگ بسیار بالا میرفت و خودشان ، می فهمیدند که حالا چه باید بکنند و خودشان مثل بلبل !! تحلیل می کردند علل چالش های روابط عاطفی و شغلی شان را ... !!

این شد که مصمم شدم یکی از رسالت های زندگی ام را در کنار کوچینگ ، آموزش خودشناسی قرار دهم " مشکل شما به ما هم ربط دارد !!


کلام آخر :

این کارگاه آموزشی ، بلحاظ محتوا ، مثالهای واقعی جهت درک عمیق مطالب ، پرسش وپاسخ ، تمرین های عملی ، فایلهای آموزشی و ..... جزو بینظیرترین دوره های آموزشی شخصیت شناسی در ایران است  که تاکنون تاثیرات شگرفی در زندگی فردی و شغلی افراد ایجاد نموده است .امیدوارم تصمیم بگیرید با فراگیری این مهارت ، زندگی خود را بهتر کنید.

نظرات

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید