برای مشاهده اطلاعات این بخش به مدیریت ماژول رفته و فیلتر موقعیت را روی "offcanvas" قرار دهید

ویژه

یک گفتار درست، ابزاری توانمند است.(مارک تواین) ...

tb1

سرمایه گذاری بورس یا ملک؟

اطلاعات تماس برای ثبت نام عدد 44 را به 2000325 پیامک کنید.

توضیح

رویداد علمی و عملی آموزش سرمایه گذاری

 • سرمایه گذاری بورس یا ملک ؟
 • (چقدر سرمایه لازم دارم تا روی بورس یا ملک کار کنم؟
 • چطور بخرم؟ چطور بفروشم؟ چه زمانی باید بورس کار کنم چه زمانی ملک؟)

 


بورس یا ملک ؟

 • خیلی وقت‌ها پولی که داریم رو نمیدونیم چه کنیم!!!
 • یا اگه بدونیم میخوایم چه کنیم ، باز هم پول مون کافی نیست!!!
 • یه وقت هایی هم تصمیماتی رو میگیریم که ممکنه یه عمر پشیمون بشیم!!!
 • حتما خودتون یا اطرافیان تجربه کردن که اگه فلان موقع فلان چیز رو خریده بودیم ، الان ۱۰ برابر قیمتش بود!!!
 • افسوس ها خوردیم و به بی فکری خودمون یا پدران و مادران مون غصه خوردیم!!!
 • همه اینها باعث میشه تلاش کنیم که یاد بگیریم!
 • که به قول معروف زرنگ باشیم. به موقع بخریم، به موقع بفروشیم.
 • تلاش میکنیم که بدونیم اصلا چی بخریم و چی نخریم!
 • اما هر بار که میخواییم یه چیزی بخریم ، از هرکسی که میپرسی یا میگه اصلا خوب نیست (کاملا صفر) و یا میگه عالیه (کاملا صد)!!!
 • ولی واقعا اینجوریه که باید یا کلا صفر باشیم یا کلا صد؟
 • توی بدترین شرایط سرمایه گذاری هستن آدمهایی که دقیقا روی همون چیزی دست میذارن که تمام مردم دارن ازش دوری میکنن و اتفاقا سود خوبی هم میبرن.
 • مثلا زمانی که همه دارن بورس میفرشن ، یکی میره میخره و سود خوبی هم میبره. یا زمانی که ملک توی رکود هست ، یکی میخره و ازش سود چند برابری میبره!!!
 • همه این سردرگمی ها برای یه نکته هست:

یاد بگیر تحلیل درستی از وضعیت خودت، سرمایه ت و بازار داشته باشی!اگر بتونی وضعیت خودت ، بازار و میزان سرمایه ای که داری رو به درستی کنار هم بچینی ، در یک آن خوب میخری و در یک آن خوب میفروشی.

روز چهارشنبه ۴ تیر ۹۹ در رویداد علمی و عملی آموزش سرمایه گذاری کشور شرکت کن و یاد بگیر که حتی با پول بسیار کم (حتی زیر ۱۰ میلیون) برنده بازار سرمایه گذاری باشی.

ساعت 22 ( 10 شب) منتظر آنلاین شدنت هستم.


بهترین راه ثروتمند شدن = سرمایه گذاری

با هر چقدر درآمد که داری (فکر کن زیر ۵۰۰ هزار تومن در یک ماه) باید بتونی پس انداز و سرمایه گذاری کنی!وگرنه تا آخر عمرت باید دنبال پول باشی. اگر پول رو نتونی برای خودت بسازی ، دایم باید برای پول درآوردن سخت کار کنی و زندگیت رو وقف پولسازی کنی.

اگر هم پول سرمایه گذاری داری که باید فرصت ها رو بشناسی و سرمایه‌ت رو چند برابر کنی تا پول برات کار کنه! اگر سرمایه گذاری درست و به موقع داشته باشی ، از یه جایی به بعد توی زندگیت ، پول برای تو کار میکنه.

حتما شنیدی که یه کسی یه پدربزرگ داشته با کلی زمین. که اگر زمین ها رو سال فلان نفروخته بود ، الان میلیاردر بودن. تو میتونی اون پدربزرگ باشی ، اما خیلی باهوش تر. اینقدر که هم خودت کلی از درآمد سرمایه گذاریت رو استفاده کنی و هم نوه نتیجه‌ها.

فقط کافیه که با یه ساندویچ فلافل توی یه وبینار فوق العاده شرکت کنی. رویداد علمی و عملی آموزش سرمایه گذاری کشور برگزار میشه تا همه یاد بگیرن چطوری از پول های کم و با سرمایه گذاری درست ، نتیجه های فوق العاده به دست بیارن. امیدوارم تو هم یه وعده ساندویچ خودت رو پس انداز کنی و در این وبینار همراه ما باشی.

چهارشنبه ۴ تیر ۹۹ – ساعت 22

مهلت ثبت نام زودهنگام با مبلغ ۱۰ هزار تومن : ۲۰ خرداد ۹۹


چرا باید در رویداد علمی و عملی آموزشی کشور شرکت کنم؟

شاید با خودت بگی که من خودم بلدم سرمایه گذاری کنم! یا اینکه اصلا پول ندارم که سرمایه گذاری کنم! به هر حال میتونی به زندگی فعلی خودت ادامه بدی و این آموزش رو نبینی.اما اگر بتونی با سرمایه گذاری فقط ۱۰ هزار تومن (به اندازه یه ساندویچ)، یاد بگیری که یه بار یه سرمایه گذاری صحیح انجام بدی، میتونی هر چقدر که پول داری رو تبدیل به ۲ برابر کنی.

در وبینار آموزشی سرمایه گذاری بورس یا ملک ، به شما نمیگم که الان چی بخرید ، بلکه متوجه میشی که باید دنبال چی باشی تا ریسک سرمایه گذاری رو پایین بیاری. همیشه یه مشاور عالی که بتونی بهش اعتماد کنی کنارت نیست.

اگر خودت بخوایی تجربه کنی هم ریسک بالایی داره و ممکنه پولت رو به راحتی از دست بدی!! پس بهترین پیشنهاد اینه که خودت یاد بگیری کی درست میگه ! اونم به زبانی ساده و بدون اصطلاحات پیچیده بورسی و ملکی! در رویداد علمی و عملی آموزش سرمایه گذاری بورس یا ملک ، متوجه میشی که در سرمایه گذاری باید روی پای خودت بایستی و با کمترین ریسک بهترین سرمایه گذاری و پس انداز رو انجام بدی!

مطمئن باش که هر چقدر پول داری ، میتونی باهاش سرمایه گذاری خوب انجام بدی. جوری که دو تا ۱۰ برابر سود کنی. فقط کافیه فرصت ها رو تشخیص بدی!


سرفصل های آموزش سرمایه گذاری بورس یا ملک ؟

۱- با چقدر پول، چه سرمایه گذاری میشه انجام داد؟

۲- چطور فرصت های سرمایه گذاری رو تشخیص بدم؟

۳- برای هر سرمایه گذاری چقدر باید صبر داشته باشم؟

۴- امسال روی بورس سرمایه گذاری کنم یا روی ملک (بررسی و پیش بینی شرایط اقتصادی کشور)


آیا رویداد علمی وعملی آموزش سرمایه گذاری کشور برای من کارایی داره؟

شما در این رویداد بدون نیاز به دانستن جزئیات زیاد ، آموزشهای زیاد و … به راحتی پاسخ سوالات خودتون رو درباره پس انداز و سرمایه گذاری یاد می‌گیرید. چون پولدارشدن فقط کار کردن و یا فقط یاد گرفتن نیست. خیلی از آدم های موفق دور و اطراف مون رو که نگاه میکنیم ، میبینیم که لزوما نه درس زیادی خوندن و نه کار زیادی انجام دادن.

ولی تونستن با استفاده درست از فرصتهای سرمایه‌گذاری و انجام به موقع اقدامات لازم، پولدار بشن.اقداماتی که در این آموزش به شما خواهم گفت که چی هستن و چطور باید انجام بشن. پس مهم نیست که شغل تون چیه ، یا اینکه الان چقدر درآمد دارید ، بلکه فقط مهم انگیزه شماست که آیا دوست دارید ثروتمند باشید؟

اگر پاسخ تون به این سوال مثبت هست ، این آموزش دقیقا برای شماست.


اگر در رویداد علمی و عملی آموزش سرمایه گذاری کشور شرکت نکنم چی میشه؟

باور کنید که هیچ اتفاقی نمی‌افته ، بلکه شما یه شانس بزرگ دیگه رو توی زندگی‌تون برای رسیدن به موفقیت از دست می‌دهید. شانس های موفقیت به راحتی به دست میان ولی ما هم به همون راحتی اون‌ها رو از دست میدیم. آیا شما اهل استفاده از شانس های زندگی تون هستید؟

در وبینار سرمایه گذاری بورس یا ملک دقیقا چی دریافت می‌کنیم؟

 • در این وبینار یاد می‌گیریم که جدا از نوع شغل و درآمدمون چطور با سرمایه گذاری در حوزه بورس یا ملک تبدیل به آدم ثروتمندی بشیم.
 • آدم‌های ثروتمند لزوما پردرآمدتر از بقیه مردم نیستن. بلکه اونها با استفاده از شانس‌هایی که هر روز درخونه همه‌مون رو میزنه ، تبدیل به یک آدم ثروتمند میشن. 
 • در این رویداد، تحلیل بازار سرمایه گذاری بورس و ملک رو در سال جاری می‌شنوید و یاد می‌گیرید که چطور و در چه بازاری سرمایه گذاری کنید!

مدرس رویداد علمی و عملی آموزش سرمایه گذاری خودش چه تجربه ها و دانشی داره؟

علی درجزینی سخنران بیش از ده‌ها سمینار، کارگاه و دوره آموزشی با موضوع افزایش درآمد و سرمایه گذاری است. او همچنین کارآفرین نمونه به انتخاب دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران است.

علی درجزینی خود را مهندس افزایش درآمد و سرمایه گذاری میداند.

او اعتقاد دارد آن چیزی را باید تدریس کند که خود انجام داده و تجربه کرده باشد.

به عقیده وی تدریس مطالبی که فقط شنیده ایم یا فقط به آنها فکر کردیم ، بزرگترین ظربه را به آموزش انسان ها وارد میکند.

علی درجزینی کارشناس اقتصادی و کارآفرینیِ صداوسیما در برنامه‌های خبری و تخصصی شبکه های ۱ ، ۲ ، ۳ و خبر سیما، کارشناس و مشاور برنامه تلویزیونی راهکار از شبکه سوم سیما،

و کارشناس مهمان برنامه‌های خانه مهر از شبکه جام‌جم اروپا است.

علی درجزینی نویسنده کتاب «نوبل فروش» در زمینه بازاریابی کم‌خرج و پرسود برای کسب‌وکارهای ایرانی است.

علی درجزینی طراح و مدرس گرانترین دوره آموزشی مدیریت کسب‌ و کار ایران با بهای ۱۰۰ میلیون تومان است که برندهای برتر در صنعت پوشاک، لوازم خانگی، خدمات بانکی ، دیجیتال مارکتینگ، خدمات تولیدی، واردات و صادرات و … در این دوره شرکت کرده‌اند.

علی درجزینی دارای سابقه مدیریت در کسب‌وکارهای صنعت مبلمان، دیجیتال مارکتینگ، پوشاک و مشاور نهادها، سازمان‌های دولتی و شرکت‌ها در امور گمرکی، برنامه‌ریزی استراتژیک، بازاریابی، فروش و رهبری نیروهای انسانی است.

او در پروژه‌های کلان اقتصادی در حوزه تجارت (گمرک، تامین ارز، قاچاق کالا و…) مورد مشورت سازمان‌ها و وزارت‌خانه‌ها می‌باشد و به واسطه حضور در تیم مشاوره دولت، مدت‌ها در این زمینه مطالعه و تحقیق میدانی انجام داده است و به خوبی از همه موضوعات مرتبط به این حوزه آگاه است.

علی درجزینی در سالهای اخیر توانسته است با شناسایی فرصت های طلایی سرمایه گذاری به ثروتی بسیار عالی دست یابد که قصد دارد در این وبینار آموزشی بخشی از اطلاعات و تجربیات خود را با شما به اشتراک بگذارد.


نوع تحویل: پخش آنلاین خصوصی (فقط برای ثبت نام کنندگان)

مخاطب: همه علاقه مندان به سرمایه گذاری کوچک و بزرگ

مدت زمان: ۶۰ دقیقه

میزان سرمایه گذاری : ۹۷ هزار تومان (ثبت نام زودهنگام فقط ۱۰ هزار تومان)

 

نظرات

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید