برای مشاهده اطلاعات این بخش به مدیریت ماژول رفته و فیلتر موقعیت را روی "offcanvas" قرار دهید

ویژه

یک گفتار درست، ابزاری توانمند است.(مارک تواین) ...

اخبار

فرهنگ گستر با مجوز رسمی قصد دارد به صورت متمرکز در شهرهای مختلف ایران فعالیت‌های خود را گسترش دهد. این مجموعه در زمینه روانشناسی و موفقیت به مدت 15 سال فعالیت می‌نماید.


فرهنگ گستر اعتقاد دارد کلیه مردم خوب کشورمان در حال حاضر نیاز فوری به مجموعهای از مهارت‌های روانشناسی و موفقیت دارند که اساتید مختلف بایستی رسالت خود را در این زمینه انجام داده و نسبت به آموزش این مهارت‌ها اقدام نمایند.

 IMG 2793


لذا فرهنگ گستر با فعالیت در 5 مهارت تحت عنوان csslife (مهارت‌های جامع موفقیت در زندگی) قصد دارد با ایجاد نمایندگی‌های مختلف در سراسر کشور فعالیت نمایند. این 5 مهارت را آقای کوروش سلطانی موسس و مدیر فرهنگ گستربا توجه به شرایط کنونی کشور عزیزمان ایران طراحی و ابداع نموده و با ثبت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مجوز رسمی از سازمان بهزیستی کشور قصد داریم آن‌ها را که 5 مهارت مهم و ضروری برای زندگی می‌باشند را آموزش دهیم.

IMG 2878


این 5 مهارت 5 معقوله مهم زندگی را متحول می‌نمایند:
1. مهارت رشد و تحول فردی (بعد روانی وجود)
2. مهارت سلامت جسم و تن درستی (بعد جسمانی وجود)
3. مهارت کسب و کار و درآمد زایی
4.مهارت زندگی مشترک وخانواده
5. مهارت معنویت و دین‌داری
لازم به ذکر است هر یک از مهارت‌های فوق دارای زیر مجموعه‌های مختلفی است که جداگانه آموزش داده می‌شود.

هموطنانی که تمایل دارند به عنوان نماینده فرهنگ گستر مدیریت این مجموعه را درشهر خود به عهده گیرند پس از مطالعه شرایط زیر جهت وقت محاصبه حضوری با دفتر تهران تماس بگیرند.
1. فرهنگی بودن و علاقه به مباحث موفقیت و روانشناسی
2. دارای حداقل مدرک تحصیلی فوق‌دیپلم (کسانی که مدرک دیپلم دارند، بایستی دارای سوابق کاری مرتبط باشند.)
3. دارای سابقه خوب شغلی و کاری
4. داشتن سلامت روانی و جسمانی
5. عدم سوء پیشینه و اعتیاد
6. توانایی سرمایه گذاری مرتبط


جهت وقت مصاحبه حضوری با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمایید:
02188905282 و 02188903403
و یا مشخصات خود را به آدر س ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.

سازمان بهداشت جهانی تعریف جالبی از « سلامت روان » دارد !

« توانایی رفتار مثبت و سازگارانه با مسائل و چالش‌های زندگی » مهارت جامع در حقیقت یاد می‌دهد که ما چطور می‌توانیم این توانایی را در خود ایجاد نمائیم ؟

مهارت‌های جامع توانایی‌ها هستند که به ما کمک می‌کنند در جنبه‌های مختلف زندگی و موقعیت‌های گوناگون آن درست و منطقی عمل نمائیم بطوریکه با خود و دیگران مثبت و سازگارانه ارتباط برقرار کرده و بدون خشونت و از طریق مسالمت‌آمیز و پرداخت کمترین هزینه مسائل و مشکلات بیش آمده را حل نماییم.

چرا یادگیری مهارت‌ها جامع مهم هستند؟
شما فکر کنید ، آیا انسانی روی این کره خاکی پیدا می‌شود که در زندگی خود با مسائل و مشکلات مختلفی در حوزه روانشناسی مثل ترس ، استرس ، عدم آگاهی ، اختلافات خانوادگی ، فشارهای روحی و روانی و همچنین مسائل در حوزه سلامت جسم مثل انواع بیماری‌ها ، تغذیه ، اضافه‌وزن و مسائل در حوزه کسب‌وکار ، بی‌پولی ، کمبود درآمد اشتغال ، بیکاری ، تورم ، هزینه‌ها و …. برخورد نکرده باشد قطعاً تائید می‌کنید که همه ما به هر نحوه واکنش و برخورد هر یک ما انسان‌ها با این مسائل است که نتیجه‌ای متفاوت در بردارد. ممکن است فردی در برابر فشارهای روحی و روانی یک‌راه حل خطرناک و آسیب‌پذیر را انتخاب کند که آینده خود و خانواده را وارد یک چالش جدی کند و از طرف دیگر ممکن است که فرد دیگر در برابر همین مسئله یک‌راه حل منطقی ، سازگار و مثبت را برگزینید که می‌تواند نتیجه‌ای خب ، مثبت و ارزشمند را در برداشته باشد. این بستگی دارد ما چه چیزی درگذشته درباره این مسئله و مشکل یاد گرفته باشیم ، یادگیری‌ها خیلی مهم هستند اگر ما یاد گرفته باشیم که در برابر مسائل زندگی ، رفتار پرخطر از خود نشان دهیم پس همان کار را انجام خواهیم داد و اگر یاد گرفته باشیم که یک عکس‌العمل درست ، منطقی و عقلانی از خود بروز دهیم پس نتیجه آن سلامت و دوری از آسیب برای ما و اطرافیان خواهد بود. اگر ما در زندگی به این نتیجه برسیم که یادگیری و توانایی ما در برابر مشکلات غیرعقلانی و ناسازگارانه و آسیب زاست کاری که باید انجام دهید این است که دانش و اطلاعات خود را در مورد مهارت‌های جامع موفقیت در زندگی افزایش داده آنها را آموزش ببیند و با تمرین و استفاده از تکنیک‌های مختلف سعی نمائیم که بر مهارت‌های ۵ گانه مسلط شده تا بتوانیم از این به بعد هر وقت با مسائل و مشکلاتی که قطعاً پیش خواهد آمد بتوانیم عکس‌العمل خوب از خود نشان دهیم.

در پایان جهت استفاده بهتر از مهارت‌های جامع موفقیت در زندگی توجه شمارا به این نکات جلب می‌نمایم:
۱_ باور کنید که زندگی مساوی است با مشکل و حل مشکل
۲_ سعی کنید به راه‌حل مشکلات و مسائل زندگیتان توجه کنید نه به چرایی آنها
۳_ سعی کنید نکات مثبت و ارزشمند هر مشکل را شناسایی کنید و از آن در جهت رسیدن به خواسته‌هایتان استفاده کنید.
۴_ کمال‌گرا نباشید همین‌که چند قدم ساده برای رفع مشکل بردارید اهمیت فراوانی دارد و مطمئن باشید در ِآینده قدمهای بهتری بر خواهید داشت.
۵_ سعی کنید برای رفع مشکل و حل مسائل زندگیتان از افراد مثبت ارزشمند و مشاورین دلسوز کمک بگیرید بعضی از مواقع حرف زدن و درد دل کردن با افراد دست و مشاور نیمی از مشکل را برطرف می‌کند.

                                                                                                                                                                                     کوروش سلطانی
                                                                                                                                                                            مدرس و مبتکر روش CssLife

این ستون را در واقع یک ماژول اشغال کرده است که آخرین مطالب یک دسته را به ترتیب تاریخ نمایش می دهد. برای به مقالات می توانید به بخش مدیریت مقالات و دسته "اخبار" مراجعه کنید.

این ستون را در واقع یک ماژول اشغال کرده است که آخرین مطالب یک دسته را به ترتیب تاریخ نمایش می دهد. برای به مقالات می توانید به بخش مدیریت مقالات و دسته "اخبار" مراجعه کنید. فراموش نکنید مطالب این دسته در صورت طولانی شدن، باید از امکان "ادامه مطلب" یا همان read more بهره مند شوند تا ارتفاع منو کرکره ای دچار مشکل نشود