برای مشاهده اطلاعات این بخش به مدیریت ماژول رفته و فیلتر موقعیت را روی "offcanvas" قرار دهید

ویژه

یک گفتار درست، ابزاری توانمند است.(مارک تواین) ...

tb1

سمینار «رازهای ثروت‌آفرینان»

قیمت: تا 24 بهمن 10 هزار تومان
اطلاعات تماس ۰۲۱۷۷۵۰۲۰۹۹

توضیح

چه مباحثی تدریس می‌شود؟

راز ثروتمندان چیست؟

 • چگونه می‌شود به ثروت فراوان دست پیدا کرد؟
 • آیا امکان ثروتمند شدن برای همه افراد جامعه وجود دارد؟
 • چرا عده‌ای در پول و ثروت غرق هستند و عده‌ای محتاج نان شب؟
 • آیا فردی که در خانواده‌ای فقیر به دنیا آمده است هم می‌تواند ثروتمند شود؟

میل به ثروتمند شدن، خوب زیستن، جایگاه عالی اجتماعی داشتن، محبوب و مقبول همگان بودن، توانایی و قدرت مالی عالی داشتن در همه افراد وجود دارد. ولی فقط افرادی به آنها دست پيدا مي كنند كه اصول و مباني موفقيت و ثروت آفرينی را مي دانند و ذهن خود را به يك آهن ربای جذب تبديل كرده اند.

در این سمینار از شعارها و حرف های صرفا انگیزشی خبری نیست! از یک شبه پولدار شدن خبری نیست! در پایان این سمینار شما دیگاه تازه ای نسبت به توسعه کسب و کار خود خواهید داشت و اگر در حال حاضر کسب و کاری ندارید به شما کمک می شود کسب و کار سودآور خود را اصولی راه اندازی و رهبری نمایید. آموزش ها در این سمینار تخصصی و کاربردی خواهند بود.

یک دلیل ساده برای شروع یک کسب و کار جدید این است که به سود برسیم. اما با توجه به شرایط اقتصادی فعلی کشور نیز می‌توانیم کسب‌وکار سودآوری داشته باشیم؟

افراد زیادی هستند که رویای راه اندازی یک شرکت بزرگ را در سر می پرورانند اما هرگز این کار را انجام نمی دهند. دلیل آن هم وجود ترس ها و بهانه هایی است که به دلیل قبول نکردن مسئولیت ها دارند و در واقع برای شروع نکردن یک کار و راه اندازی نکردن یک تجارت می توان هزاران دلیل آورد.

از سوی دیگر افرادی وجود دارند که شجاعت کارآفرینی و داشتن یک کسب و کار مستقل را دارند اما چون درست و اصولی و با دانش و مهارت کافی در این مسیر وارد نمی‌شوند، متاسفانه پس از مدتی با شکست بیزنس خود مواجه می شوند...

بسیاری از افراد به دنبال یک شبه پولدار شدن هستند اما موفق شدن در هر زمینه‌ای نیازمند اطلاعات و اصولی است که راه درست را به ما نشان دهد و ریسک خطاها را کاهش دهد.

در همین راستا در سمینار «موفقیت و ثروت‌آفرینی» قرار است با حضور دو استاد ارجمند و با تجربه در حوزه کارآفرینی اصول راه‌ اندازی یک کسب و کار پرسود یا همان قدم‌های نخست و حیاتی‌تر را بررسی کنیم و دریابیم چگونه میتوان با آگاهی به آنها و اجرای هوشمندانه‌شان در تاریخ کسب و کار نامی از  خود به جا بگذاریم.

موضوعات این سمینار:

 • آموزش طراحی یک کسب و کار پر سود (مدرس: دکتر امیرهوشنگ صادقی - كارآفرين با ٣٥سابقه در ايران و كانادا)
 • روانشناسی فروش و مذاکره (مدرس: سرکارخانم خلیلی - بنيانگذار مجموعه نخبگان كارآفرين)

سرفصل‌های سمینار:

 • رازهاي كارآفرينی و ثروت آفرينی
 • اصول ومبانی طراحی كسب وكارهای پرسود
 • مديريت انديشه های ثروت طلبانه
 • رفع موانع ذهنی
 • راهكارهای عملی موفقيت براساس تيپ های شخصيتی مختلف
 • روانشناسی فروش و اصول مذاکره بر اساس هر تیپ شخصیتی

واقعیت این است که:

ثروت آفرینی اصول دارد، یک علم است، یک مهارت است و فرمول دارد. افرادی که هوشیارند، اصول و مهارت هاي آن را ياد مي گيرند و آگاهانه خود را در مسير رشد و بهبودي قرار ميدهند.

يادتان باشد:

«آینده ساختنی است چرا که آینده متأثر از تصمیمات و انتخاب های ماست»

شهر

تهران
وليعصر، بالاتر از ميرداماد، جنب مدرسه رازی، سالن خانه معلم

نظرات

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید