برای مشاهده اطلاعات این بخش به مدیریت ماژول رفته و فیلتر موقعیت را روی "offcanvas" قرار دهید

ویژه

یک گفتار درست، ابزاری توانمند است.(مارک تواین) ...

tb1

کارگاه شخصیت شناسی اینیاگرام

اطلاعات تماس جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر ارسال عدد 68 به 300026125945

توضیح

آشنایی با اینیاگرام
این توضیحات شامل اصول اولیه ای است که شما باید درک کنید که چگونه اینیاگرام کار می کند  و برای مبتدیان بسیار مفید خواهد بود. همانطور که خواهید دید ، فقط برای شروع سفر خود به کشف تنها چند مفهوم ساده مورد نیاز است. با این وجود ، اینیاگرام در نهایت ظریف و پیچیده است ، زیرا بیشتر از استفاده از آن در زندگی خود قدردانی خواهید کرد.

 BpoqzRVQoeGXgdqWM35n file


ساختار
ممکن است ساختار اینیاگرام پیچیده به نظر برسد ، اگرچه در واقع ساده است. اگر خودتان آنرا ترسیم کنید ، به شما در درک اینیاگرام کمک می کند. یک دایره بکشید و 9 نقطه استوانه را بر روی دور آن علامت بزنید. هر نقطه را با یک عدد از یک تا نه ، با نه در بالا ، برای تقارن و بر حسب قرارداد تنظیم کنید. هر نقطه یکی از نه نوع اصلی شخصیت را نشان می دهد.

kissclipart enneagram dialogs on prayer clipart enneagram of p 54fc6c9b0d37fa58


نه نکته در حاشیه نیز توسط خطوط داخلی اینیاگرام با یکدیگر در ارتباط هستند. توجه داشته باشید که نقاط سه ، شش و نه یک مثلث مساوی تشکیل می دهند. شش نقطه باقیمانده به ترتیب زیر وصل می شوند: یکی با چهار ، چهار با دو ، دو با هشت ، هشت با پنج ، پنج با هفت و هفت با یک وصل می شود. این شش نقطه یک هگزاگرام نامنظم را تشکیل می دهند.

معنای این خطوط داخلی به زودی در کارگاه شخصیت شناسی اینیاگرام مورد بحث قرار خواهد گرفت و دکتر احمد حلت به شما کمک خواهد کرد تا بفهمید شخصیتتان چیست پس با ما در این کارگاه همراه باشید .

 

شهر

تهران

نظرات

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید