برای مشاهده اطلاعات این بخش به مدیریت ماژول رفته و فیلتر موقعیت را روی "offcanvas" قرار دهید

ویژه

یک گفتار درست، ابزاری توانمند است.(مارک تواین) ...

tb1

سمینار تغییر

اطلاعات تماس تاریخ برگزاری سمینار گذشته است

توضیح

یک چیز ثابت در زندگی ما تغییر است. ما نمی توانیم از آن دوری کنیم و هرچه مقاومت بیشتری کنیم تغییر می کند زندگی ما سخت تر می شود.

ما در محاصره تغییر هستیم و این تنها چیزی است که تأثیر چشمگیری بر زندگی ما می گذارد. تغییر این توانایی را دارد که در بعضی از زمان‌های زندگی با شما کنار بیاید. اجتناب از آن وجود ندارد زیرا شما را پیدا می کند، شما را به چالش می‌کشد و شما را مجبور می کند که دوباره زندگی خود را بررسی کنید.

Change 2

تغییر ممکن است در نتیجه یک بحران ، در نتیجه انتخاب یا به طور اتفاقی وارد زندگی ما شود. در هر شرایطی ، همه ما با انتخاب خود روبرو هستیم - آیا این تغییر را ایجاد می کنیم یا نه؟ من معتقدم همیشه بهتر است وقتی تصمیم می‌گیرید به جای اجبار ، تغییراتی را در زندگی خود ایجاد کنید.

با این حال ما نمی توانیم از وقایع (بحران) غیر منتظره در زندگی خود دوری کنیم زیرا این وقایع باعث نارضایتی ما در زندگی می شوند. آنچه می توانیم کنترل کنیم وقتی این وقایع چالش برانگیز را تجربه می کنیم ، نحوه انتخاب پاسخ به آن‌ها است. این قدرت انتخاب ماست که ما را قادر می سازد تا تغییرات مثبتی را در زندگی خود فعال کنیم.


هرچه فرصت‌های بیشتری ایجاد کنیم تا زندگی خود را تغییر دهیم زندگی ما شادتر می‌شود.

leading change

موفقیت و خوشبختی حاصل یک عمل قهرمانانه نیست! هیچکدام از انسانهای موفق و برجسته جهان کار قهرمانانه ای انجام نداده اند. آنها فقط تصمیم گرفتند که تغییر کنند!

این سمینار، به بیان مسئله ی تغییر میپردازد. تغییر در نظام باورها،  عادت ها، شخصیت و.. این سمینار به شما راهکارهایی عملی می آموزد که چگونه از زنجیرهای حاصل از  شخصیت ، محیط و ... رها گردید و کاری متفاوت و شگفت انگیز انجام دهید.

دکتر علیرضا آزمندیان

بنیانگذار تکنولوژی فکر و بزرگترین سخنران انگیزشی در ایران که با برگزاری سمینارها و دوره های تكنولوژی فكر به بسط و گسترش اين تكنولوژی در ايران پرداخته اند و تحولات بزرگی در نظام فكری و باورهای مردمان این سرزمین ايجاد كرده اند.

شهر

تهران

نظرات

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید